ContentGuard

Android için Şifreli Ve Süre Sınırlı Dosya Paylaşımı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14 MB
  • Version 1.2.2
  • Dil İngilizce
  • Firma ContentGuard, Inc.
ContentGuard; Android işletim sistemine tablet ve akıllı telefonlarınızda bulunan resim, belge, fotoğraf ve notlar gibi belgelerinizi e-posta aracılığı ile sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir güvenli dosya

ContentGuardAndroid işletim sistemine tablet ve akıllı telefonlarınızda bulunan resim, belge, fotoğraf ve notlar gibi belgelerinizi e-posta aracılığı ile sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir güvenli dosya paylaşımı uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak Android cihazlarınıza yükleyebileceğiniz uygulama, diğer ücretsiz uygulamalarda olduğu gibi can sıkıcı reklam içermemektedir. Bu sayede uygulamayı sıkılmadan güvenle kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanarak iOS cihazlarınızda bulunan belgelerinizi yine iOS cihazınızdaki rehberinizde bulunan kişilerinize şifreli olarak veya süre sınırlamalı gönderebilirsiniz.

Resim dosyaları için JPEG ve PNG formatlarını, belgeler için de PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, PPT, PPTX formatlarını destekleyen uygulama içerisinde; telefonunuzda bulunan her hangi bir resim, döküman, pdf ve ekran görüntüsünü seçme, dosyaların kimlerin ve ne kadar görüntüleyebileceklerini seçme, 1 dakikadan 1 aya kadar ayarlanabilir görüntü süresi, mevcut e-posta hesabını kullanarak e-posta eki olarak paylaşma, yetkisiz ekran görüntüsü alma eylemi için bildirim özelliği gibi bir çok kullanışlı özellikleri bulunuyor.

Daha Fazla Göster
ContentGuard indir
DİĞER SÜRÜMLER